Skip to content

Religious

8 thoughts on “ Biserari - Duet Nadira I Zurge

  1. Reshjet e natës së kaluar kanë dëmtuar një nga tre çadrat e ngritura për të dëmtuarit nga tërmeti në stadiumin e Durrësit. Aktualisht në çadra kanë mbetur vetëm dy persona.
  2. Ariela Murati, studentja që u qëllua për vdekje me armë zjarri nga vjeçari Aldison Belulaj, me të cilin njiheshin prej kohësh ishte në shoqërinë e motrës dhe kushërirës.
  3. იეზიდური ნაციონალური ცეკვების ჯგუფი "ეზდიხან" - მეორე.
  4. Bize: duet Nadira i Zurge (Skupljači bisera) Galerija. Nagrade. Godišnja nagrada Srpskog narodnog pozorišta: – za izuzetno umetničko ostvarenje, ulogu Don Đovanija u istoimenoj operi V. A. Mocarta – za skladnu i ubedljivu kreaciju uloge Simona Bokanegre u istoimenoj operi Đ. Verdija
  5. Aida je vjerojatno najpoznatije djelo najizvođenijega opernog skladatelja: Giuseppea Verdija (). Teško da postoji građanin koji negdje sluša radio, a da barem jednom u životu nije čuo trijumfalnu koračnicu koja se “lijepi” za uho i muzičku memoriju.
  6. Reperi i njohur Noizy njihet për historinë me ish të dashurën e tij, nënën e Leandrës. Shpesh është aluduar se reperi ka qenë i tradhëtuar nga nëna e vajzës së tij por ajo që dihet me siguri është se Dorina dhe Rigelsi janë dashur shumë.Dhe sot ata kanë Leandrën kujtimin më .
  7. Dasma e Bisera Jordanovska dhe Muhamed Zekiri, e cila u mbajt në vikendin e kaluar në hotelin “Double Tree by Hilton” ishte një ngjarje që e tërhoqi vëmendjen e opinionit dhe ka nxitur reagime në rrjetet sociale, shkruan Almakos. Nusja, ish drejtoresha e televizionit Alsat-M, dhëndëri në një kohë kryeredaktor dhe redaktor përgjegjës në televizionin [ ].
  8. Ëndërrimi i të dashuruarit parashikon sukses, femrat i ëndërrojnë ish-partnerët, ndërkaq meshkujt të panjohurat, ish-partnerët simbolizojnë monotoninë në krevat, orgazmë e afsh tepër të paktë, ndërkaq tradhtia do të thotë dëshira të parealizuara.

Leave a Comment